Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко домовився з прем'єром Болгарії про будівництво дороги Одеса-Варна

Відстань між містами можна буде подолати за кілька годин.

Україна та Болгарія активізують будівництво дороги, яка з'єднає Одещину і болгарське місто Варна через територію Румунії.

Про це домовилися президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов під час переговорів у суботу.

"Ми домовились, що ми активізуємо питання побудови дороги по транспортному коридору від Одеської області, через територію Румунії, до Болгарії", - розповів глава української держави.

За його словами, Київ та Софія сподіваються залучити для цього ресурси Євросоюзу та румунських партнерів.

"Будемо робити все можливе для того, щоб найближчим часом зробити так, щоб за кермом машини за декілька годин можна було б доїхати з Одеси до Варни", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України затвердив Державну цільову економічну програму розвитку автодоріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки. Згідно з текстом документу, загальний обсяг фінансування програми становить 298,349 млрд гривень, з яких 178 млрд гривень - за рахунок Державного дорожнього фонду, 113,8 млрд гривень - за рахунок інших джерел. Водночас, за підрахунками експертів, реалізація програми протягом п’яти років повинна принести понад 800 млрд гривень зростання ВВП. 

Відео"Укравтодор" заявив, що у 2018 році використовуватиме нові методи роботи для будівництва доріг

В Укравтодорі звітують, що цьогоріч на дорожні роботи виділяють рекордні 50 мільярдів гривень, це вдвічі більше ніж торік. А конкурувати з українськими дорожниками приїдуть іноземні компанії з Європи та Китаю.

"Укравтодор" заявив, що у 2018 році використовуватиме нові методи роботи для будівництва доріг

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції