Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко хоче, щоб Україна найближчим часом опинилася у топ-50 рейтингу Doing Business

Наразі наша країна посідає в ньому 76-у позицію.

Президент України Петро Порошенко хоче, щоб Україна найближчим часом опинилася у першій 50-ці рейтингу Doing Business, який визначає ступінь легкості ведення бізнесу.

Про це він розповів в інтерв'ю німецькому діловому виданню Handelsblatt.

Порошенко зазначив, що Україна за останні чотири роки піднялася у рейтингу Doing Business на понад 60 позицій - із 137-ї до 76-х. На думку президента, це свідчить про здійснення реформ і покращення інвестиційного клімату в країні.  

"Такої динаміки не продемонструвала жодна країна. І ми робимо все можливе, аби опинитися ближчим часом у першій 50-ці", - сказав Порошенко.

Президент каже, що в Україні здійснили "ґрунтовне реформування податкової галузі", забезпечили реформу в освітній, медичній та пенсійній сфері, а також переформатували енергетичний сектор в частині держзамовлення і приватизації. Також Порошенко заявив про  "революційну реформу банківського сектора".

"Ми просунулися в питанні децентралізації, адаптували наші ЗСУ до стандартів НАТО, докорінно змінили систему правосуддя, а рішення щодо створення Антикорупційного суду було у першому читанні ухвалено парламентом", - зазначив голова держави.

Порошенко каже, що багато "впливових фірм прийшли або повернулися до України".

Звіт Doing Business - рейтинг простоти ведення підприємницької діяльності, дозволяє визначити якість правил регулювання підприємницької діяльності, що підвищують чи обмежують ділову активність, та їхнє застосування у 183 країнах, а також вибраних окремих містах. Світовий банк розраховує цей індекс від 2003 року за такими критеріями, як легкість відкриття нового бізнесу, отримання дозволу на будівництво, реєстрація власності, отримання позики, захист прав інвесторів, сплата податків, законодавчий захист контрактів тощо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції