Порошенко купив у Григоришина завод

Утримування Севастопольського морського завлду коштувало Григоришину великих витрат, зокрема, на покриття заборгованості по зарплаті працівників та обов'язкових податкових відрахувань.

Севастопольський морський завод, який належить компанії Malter Enterprises Limited Костянтина Григоришина повністю перейшов під контроль Петра Порошенка.

3 грудня інформаційні агентства повідомили: фонд Prime Assets Management, керуючий активами концерну "Укрпромінвест" Петра Порошенка, викупив 60% акцій Севастопольського морського заводу у кіпрської компанії Malter Enterprises Limited.

Згідно з даними ДКЦПФР на кінець 2009 року, це підприємство мало двох основних власників: вищезазначену Malter Enterprises Ltd - 59,9% акцій і Vernon Holdings Ltd - також структура "Укрпромінвесту", - 29,36% акцій.

Крім того, за інформацією джерела в Севастопольській міськраді, у співвласниках заводу значиться з незначним пакетом акцій і екс-міністр промполітики Анатолій Головко.

Сумарно три власники мали більш ніж 90% акцій.

У ЗМІ не раз з'являлася інформація про розбіжності серед акціонерів у питанні управління підприємством, Петро Порошенко навіть робив заяви про своє прагнення сконцентрувати управління заводом у своїх руках.

У неофіційних бесідах представники Григоришина поскаржилися, що були змушені продати актив у зв'язку з його безнадійним фінансовим становищем.

Утримування підприємства коштувало колишньому інвесторові великих витрат, зокрема, на покриття заборгованості по заробітній платі працівників та обов'язкових податкових відрахувань.

Григоришин, який був основним власником підприємства з 2007 року, не раз звинувачувався в умисному доведенні заводу до нинішнього жалюгідного стану.

Злі язики стверджують, що головною метою покупки Григоришиним Севастопольського морського заводу спочатку були його дорогі землі, деякі з яких знаходяться в центральній частині міста Севастополя.

На думку спостерігачів, про те, що інвестор не збирався розвивати завод, говорили і дії його адміністрації, яка встигла розпродати більшу частину обладнання та значно скоротила штат працівників.

Втім, у Григоришина такі звинувачення заперечують.

Читайте також:

Порошенку загрожує відставка з посади голови Ради НБУ

Григоришин нагадав Тимошенко про борг по ОПЗ

Григоришин подає до суду на Фонд держмайна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: