Порошенко: МВФ не відмовив Україні

Порошенко заявив, що місія МВФ не відмовила Україні в наданні кредиту, а "взяла перерву", щоб українська влада прийняла зміни в держбюджет.

Місія Міжнародного валютного фонду не відмовила Україні в наданні наступного траншу кредиту, вона лише "взяла перерву", щоб українська влада прийняла зміни до державного бюджету на 2009 рік, заявив голова ради НБУ Петро Порошенко телеефірі ICTV.

Він також зазначив, що різке зростання курсу долара в Україні спостерігається лише на вихідні, коли НБУ не виходить на міжбанк, додавши при цьому, що курсу "7,5 (грн/дол.)не буде і не було. На сьогоднішній день 7,5 – курс не виважений".

Порошенко пояснив, що зараз в усій східні Європі відбулася різка девальвація національної валюти, це "процес абсолютно закономірний", який, за його словами, викликаний тим, що "пустими обіцянками привчили людей споживати незароблене, не вироблене власною українською промисловістю".

"Українська харчова промисловість і українське сільське господарство здатна нагодувати Україну … ключовий лозунг в умовах кризи має бути "купуйте українське!", - заявив він.

Порошенко додав, що 70 млрд. грн., які зняті з банківських рахунків України, мають два напрямки використання: "або ви маєте обрати надійний банк і повернути гроші в банківську систему України, або ви маєте визначити для себе і купувати українське, бо купівля українських товарів – це є підтримання українських робочих місць, це є забезпечення надходження податків до українського бюджету і мінімізація наслідків, в тому числі соціальних, світової кризи в українській економіці".

Читайте також:

Порошенко: 2009 рік Нацбанк закінчить зі збитком

Європа постраждає, якщо МВФ не надасть грошей Україні

МВФ спрогнозував курс гривні на рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: