Порошенко назвав галузь, яка випала з пріоритетів для української економіки

Вона вимагає великих інвестицій, зазначив глава держави.

Металургія випала з числа пріоритетних галузей української економіки, оскільки вимагає великих інвестицій.

Про це заявляє президент України Петро Порошенко, передає Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні український АПК є пріоритетною галуззю, IT-індустрія. Енергозбереження, модернізація об'єктів енергопостачання, інвестиції в ядерну енергетику, гідроакумулюючі (потужності ред.). А металургія? - Більше ні, вимагає великих інвестицій", - сказав Порошенко сьогодні на прес-конференції.

Крім того, серед пріоритетів Порошенко назвав розвиток військово-технічного співробітництва і військово-промислового комплексу.

"В умовах глобальної дестабілізації попит на продукцію українського ВПК, яка, на жаль (не було б щастя та нещастя допомогло) має унікальний бойовий досвід величезний, і інвестиції в ці галузі є дуже корисними", - підкреслив глава держави.

Він додав, що зі зміною менеджменту і підходів з'явилися перспективи в українському авіабудуванні, а інтерес до його продукції виявляють багато країн, у тому числі Азербайджан, Іран і Саудівська Аравія.

Президент підкреслив, що ключовою стратегією для нього є імплементація Угоди про асоціацію та про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі (DCFTA) з ЄС, що дозволить відкрити європейські ринки і залучити європейські інвестиції, а також здійснити необхідне реформування української економіки.

Нагадаємо, також Порошенко під час прес-конференції озвучив головні завдання на 2016 рік. Першочерговим завданням у цьому році для нього є повернення контролю над окупованими територіями Донбасу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: