Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко назвав середній розмір виплат під час монетизації субсидій

Президент України оголосив про запуск системи монетизації.

Президент України Петро Порошенко заявив про початок монетизації субсидій та розповів, що середня сума виплат складатиме півтори тисячі гривень.

Про це він повідомив під час наради щодо забезпечення монетизації субсидій.

Президент зазначив, що "о 15:42, 6 лютого, ми запускаємо монетизацію малозабезпеченим верствам населення".

"В середньому розмірі виплати складають 1,5 тис. гривень. Після того, як розрахуються за спожиті послуги, готівкові кошти залишаються в розпорядженні українця", - сказав він.

Також Порошенко додав, що коштом держави будуть встановлювати газові лічильники задля досягнення енергетичної незалежності України: "Через заходи з енергоощадження ми зможемо забезпечити в наступні роки повну енергонезалежність. Особливо важливо відмовитись від постачання газу з території РФ".

Нагадаємо, що 6 лютого Кабінет Міністрів ухвалив рішення, згідно з яким в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – "живі" гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. 

ВідеоВіталій Музиченко про нові правила видачі субсидій

З 1 січня в Україні стартувала монетизація субсидій. Керівник Директорату сім'ї та соціальної підтримки населення Мінсоцполітики Віталій Музиченко розповів про нові правила видачі цієї соціальної допомоги та дав відповіді на запитання глядачів.

Віталій Музиченко про нові правила видачі субсидій

Залиште свій коментар

Вибір редакції