Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко переконаний, що е-кабінет платника змінює обличчя держави

Президент наголосив на необхідності збереження спрощеної системи оподаткування для дрібних підприємців.

Президент України Петро Порошенко наголосив на важливості запровадження електронного кабінету платника податків як чергового етапу проведення реформи податкової системи.

Про це повідомляє сайт глави держави.

Президент назвав проект адміністрування податків дуже важливим.

"Електронний кабінет платника податків – це наступний етап Центру надання адміністративних послуг", - сказав Петро Порошенко.

За словами президента, запровадження е-кабінету платника податків – це ключова антикорупційна ініціатива, яка унеможливлює отримання хабаря. "Електронний кабінет платника податків – це абсолютно нова інституція, яка кардинально змінює не лише обличчя податкової або фіскальної служби, а кардинально змінює обличчя держави. І я думаю, що це надзвичайно важливо",  - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави зауважив, що функціонування електронного кабінету платника податку дозволяє взагалі не бачити податкового інспектора. Президент зазначив, що державні податкові інспекції на рівні районів перетворяться на центри по наданню інформаційних послуг.

"Я буду докладати всіх зусиль для того, щоб вони перетворились на консультаційні центри", - сказав він.

Також він наголосив на необхідності збереження спрощеної системи оподаткування для дрібних підприємців.

При цьому президент особливо підкреслив, що це не стосується недоброчесних великих компаній, які намагаються мінімізувати оподаткування чи незаконно ухилитися від сплати податків.

Нагадаємо, що раніше Порошенко заявив, що нарешті в Україні прозоро відшкодовуватимуть ПДВ

"Дуже важливо, що буде створено єдиний реєстр ПДВ. Я вірю, що нарешті зможемо зробити і це буде величезне досягнення, вперше за 25 років існування – Україна буде своєчасно, прозоро виплачувати і відшкодовувати ПДВ", - сказав глава держави.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції