Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав закон, який спростить залучення інвестицій і роботу бізнесу

Закон вирішує проблему розподілу акціонерних товариств в Україні на публічні і приватні за формальними ознаками.

Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів".

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначається, що закон вирішує проблему розподілу акціонерних товариств в Україні на публічні і приватні за формальними ознаками, усуває дисбаланс у законодавстві і запроваджує європейські принципи у питанні визначення та регулювання публічних компаній.

Так, положеннями документа змінюється підхід до зарахування акціонерних товариств до публічних та приватних і пропонується відмовитись від фіксування в найменуванні акціонерного товариства його типу.

«Також виключається вимога, що банки можуть бути не лише у формі публічних акціонерних товариств, при цьому на банки розповсюджуються вимоги з розкриття інформації, як і на публічні компанії, та встановлюються підвищені вимоги до корпоративного управління, зокрема в частині формування наглядової ради та її комітетів. Крім того, Законом розширюється обсяг інформації та способи її розкриття для публічних акціонерних товариств і банків, при цьому скасовано обов’язок публікувати інформацію в одному з офіційних видань», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, документом передбачається зменшення обсягу розкриття інформації для приватних акціонерних товариств, запроваджується можливість надання інформаційних послуг на фондовому ринку приватними особами, а не лише НКЦПФР та його установами, а також посилюються вимоги до прозорості діяльності наглядової ради акціонерного товариства, обрання незалежних членів, розширюються її повноваження.

Нагадаємо, індекс інвестиційної привабливості України за версією компанії Європейської Бізнес Асоціації став найвищим за останні її шість років

Залиште свій коментар

Вибір редакції