Порошенко похвалив Гонтареву за відведення загрози банкрутства України

Під час прес-конференції він вказав, що спільними діями з НБУ країні удалося уникнути колапсу банківської системи.

Президент України Петро Порошенко заявив, що усвідомлює відповідальність за свою кадрову політику, в тому числі за призначення головою Національного банку України Валерії Гонтаревої. Водночас він підкреслив важливість спільних із нею зусиль для усунення загрози дефолту України й колапсу банківської системи.

Про це він сказав під час прес-конференції в Києві, передає УНІАН

"Це моя кадрова політика і незважаючи на те, що не всім вона подобається, я за неї відповідаю. І за Гонтареву. Як би кому не хотілося, щоб я відходив від цього. Я вважаю, що ми ще зрозуміємо ті загрози, які були відведені. Загрози банкрутства країни й тотального колапсу банківської системи. Сьогодні я можу вже впевнено стверджувати, що цієї загрози вже не існує. І це заслуга наших спільних дій", - сказав глава держави.

Порошенко зазначив, що в нього є претензії до своїх ставлеників, але при цьому підкреслив, що претензії тільки мотивують для кращої роботи.

Раніше повідомлялося, що посадовців Нацбанку підозрюють у змові під час виділення кредитів рефінансування на 12 млрд грн сімом банкам. Це сталося в 2014-2015 роках, коли НБУ керували Степан Кубів та Валерія Гонтарева. Справу про незаконну розтрату грошей нині розслідує Національне антикорупційне бюро.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: