Порошенко пообіцяв рятувальникам підвищення зарплат на 1 тис. грн

За його словами, неприйнятно, що вони отримують меншу платню, ніж інші спецпідрозділи.

Президент України Петро Порошенко анонсує підвищення зарплат рятувальникам на понад тисячу гривень.

Про це він повідомив під час урочистих заходів з нагоди Дня рятівника, передає УНІАН.

"Було прийнято рішення виділити в цих обмежених умовах майже неможливу суму – додатково ще 1 млрд грн", - заявив він про нещодавнє засідання РНБО, де був розглянутий проект держбюджету оборонно-безпекового комплексу на 2018 рік.

Він підкреслив, що кошти будуть спрямовані, в тому числі, на підвищення грошового забезпечення.

"Бо цифри, які були представлені, були абсолютно неприйнятні, – що рятівники отримують меншу заробітну платню, ніж інші спеціальні підрозділи, ніж інші офіцери в погонах", - зауважив Порошенко.

"Збільшується грошове забезпечення рятувальників, лише за попередніми розрахунками, оплата кожного рятувальника буде збільшена більш як на тисячу гривень. Це вже друге в цьому році підвищення, нехай не таке високе, як хотілося, але це точно демонструє, що ми разом рухаємося в правильному напрямку", - додав глава держави.

Нагадаємо, у міністерствах відкрили нові вакансії із зарплатою до 50 тисяч гривеньКонкурс відкритий як для новачків, так і для тих, хто зараз працює в міністерстві. Проводиться він в кілька етапів: спочатку перевірка на володіння державною мовою, заповнення декларації, потім іспит на знання законів, тестування на аналітичне мислення, практична гра та співбесіда. Спеціалісти радять підготуватися до конкурсу, змоделювати для себе, що саме буде робити у міністерстві, які проблеми вирішуватиме.

На деякі посади потрапити можливо навіть без досвіду роботи - достатньо буде вищої освіти, вільного володіння державною мовою. І, звісно, великого бажання працювати на свою державу.

Залиште свій коментар