Порошенко пояснив, чому роботодавці повинні підвищити зарплати працівникам

В Україні знизили ставку єдиного соціального внеску до 22%.

Бізнес має підвищити зарплати своїм працівникам з огляду на зниження в Україні з 2016 року ставки єдиного соціального внеску до 22% та скасування 3,6% ЄСВ із зарплати співробітників.

Президент Петро Порошенко під час сьогоднішньої прес-конференції закликав керівників підприємств переглянути заробітні плати працівників у бік підвищення, передає "Інтерфакс-Україна".

"Розраховую, що українські бізнесмени та інвестори оцінять наше рішення і зроблять відповідний крок у відповідь, а саме – інвестори підуть на підвищення заробітних плат українських працівників. Адже це робилося не лише для того, щоб підвищити прибуток українських підприємств, а й щоб, залишаючись конкурентоздатними у виробництві продукції, збільшити частину заробітної плати", – наголосив Порошенко.

Президент навів приклад приватної компанії з Тернопільщини, керівництво якої пообіцяло підвищити зарплату мінімум на 10%.

Нагадаємо, в держбюджеті передбачено, що мінімальні зарплати та соцстандарти в 2016 році підвищуватимуть двічі загалом на 12%. Проте також прогнозують і інфляцію на цьому ж рівні, яка "з'їсть" ці підвищення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: