Порошенко пояснив, коли Україна отримає 600 млн євро від ЄС

Допомога від Євросоюзу надійде одразу після траншу МВФ.

Україна отримає 600 млн євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу одразу після надходження чергового траншу від Міжнародного валютного фонду. Про це заявив глава України Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку в Києві, повідомляє УНІАН.

"Макрофінансова допомога від ЄС надійде відразу після виділення траншу МВФ", – сказав Порошенко.

Таким чином, питання отримання фінансової допомоги від ЄС відтерміновується на невизначений час, оскільки МВФ переніс розгляд питання щодо виділення Україні четвертого траншу за програмою розширеного фінансування EFF. Таке рішення пов'язано з тим, що МВФ потрібно більше часу для оцінки впливу недавніх подій в Україні на умови і показники програми.

Нагадаємо, питання третього перегляду програми розширеного фінансування EFF для України зникло з порядку денного ради директорів Міжнародного валютного фонду, яке мало відбутися 20 березня.

За інформацією Міністерства фінансів, перенесення термінів проведення засідання викликане виключно потребою в уточненні розрахунків щодо економічних наслідків від заходів, застосованих Україною у відповідь на блокаду, та захоплення українських підприємств на непідконтрольних Уряду територіях Донецької та Луганської областей, а також у зв'язку з визнанням російською стороною документів, виданих на цих територіях.

Внаслідок торговельної блокади МВФ відтермінував видачу Україні траншу - Порошенко

Про це Петро Порошенко заявив 20 березня під час засідання Ради регіонального розвитку. За словами Президента, це і є вплив політичних ризиків внаслідок торговельної блокади з ОРДЛО. Адже до сьогоднішнього ранку українське питання було в порядку денному ради директорів МВФ.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: