Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко розповів про зростання ВВП та економічні прогнози бізнесу

Президент змовчав, що зростання економіки уповільнилося.

У третьому кварталі 2017 року ВВП України зріс на 2,1%.

Про це повідомив президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками бізнесу.

"Ця позитивна тенденція не може не тішити. Але, очевидно, що такі темпи економічного зростання для нас є категорично неприйнятними. Країні, щоб стати успішною та заможною, потрібні інвестиції, зростання економіки, нові робочі місця, збільшення зарплат, надходжень до бюджету і пенсій. Це - цілі, яких можна досягти лише завдяки ефективному бізнесу", - сказав Порошенко.

Водночас президент не сказав, що раніше Державна служба статистики України оприлюднила оперативні оцінки динаміки внутрішнього валового продукту. За ними, зростання в третьому кварталі поточного року сповільнилося від 2,3% до 2,1% порівняно з аналогічним кварталом минулого року і темпами зростання в другому кварталі теперішнього.

Глава держави також зазначив, що "осінь 2017 року виявилася надзвичайно врожайною на реформи. Приємно, що позитивні зміни стають відчутним для бізнес-середовища. Згідно з опитуванням серед міжнародних компаній, які працюють в Україні, 65% із них очікують зростання у наступному році. 40% з цих 65% сподіваються на двозначний приріст".

Нагадаємо, за різними прогнозами економіка України за підсумками всього 2017-го зросте на 1,8%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції