Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко вивіз майна липецького Roshen на 10 мільйонів в Україну – "Гроші"

Подробиці дивіться сьогодні на "1+1" о 21:45.

Під час вивчення санкційного свіжого списку Кремля "Гроші" знайшли справжню сенсацію. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Виявляється, попри заяви Петра Порошенка про арешт фабрики Roshen у Липецьку, президент дістав можливість без перешкод вивезти з Росії в Україну її обладнання загальною вартістю під 10 мільйонів гривень.

ВідеоПрезидент повертає своє майно з Росії. Дивіться ексклюзивне розслідування в програмі "Гроші"

Президент повертає своє майно з Росії. Під час вивчення санкційного свіжого списку Кремля, "Гроші" знайшли справжню сенсацію. Виявляється, попри заяви Порошенка про арешт фабрики "Рошен" у Липецьку, президент дістав можливість без перешкод вивезти з Росії в Україну її обладнання. Загальною вартістю під 10 мільйонів гривень. Дивіться ексклюзивне розслідування в програмі "Гроші".

Президент повертає своє майно з Росії. Дивіться ексклюзивне розслідування в програмі "Гроші"

Коли, як і що в атмосфері таємності перетинало російсько-український кордон? Чи могло це відбутися без дозволу російської влади? На яких умовах РФ відпустила це майно Порошенка? Дивіться ексклюзивне розслідування в програмі "Гроші" сьогодні о 21:45.

Також у випуску піде мова про те, скільки прибутку може втратити УПЦ Московського патріархату в результаті отримання Україною Томосу та формування незалежної української церкви.

Залиште свій коментар

Вибір редакції