Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко й Ахметов втратили до половини свого капіталу - Bloomberg

Чистий капітал Порошенка оцінили в 705 мільйонів доларів.

За роки президентства Петро Порошенко втратив до 40% чистого капіталу, який нині становить 705 мільйонів доларів. Статки він втратив невдовзі після обрання його президентом 2014 року.

Про це свідчать дані Bloomberg Billionaires Index.

Найбільш цінним активом Порошенка є кондитерська корпорація Roshen, яку він створив 1996-го. Уже 2012 року виробництво продукції сягнуло 400 тисяч тонн. Протягом наступних двох років (після заборони продукції в Росії) обсяги виробництва скоротилися на 25%.

Серед інших активів Порошенка – Міжнародний інвестиційний банк, «5 канал», страхова компанія, кілька підприємств сільського господарства та харчової промисловості. В часи президентства Порошенко обіцяв продати Roshen, проте цього так і не зробив.

Водночас ще більше грошей втратив бізнесмен і найбагатша людина України Рінат Ахметов. За останні роки його статки зменшилися наполовину і його капітал нині оцінюють у 5,5 мільярда доларів.

Тим часом Порошенко показав свій новий офіс.

ВідеоПетро Порошенко звернувся до українців у переддень інавгурації свого наступника

Петро Порошенко заявив, що нинішня зміна влади є ознакою приналежності України до європейської цивілізації. Також оголосив, що залишається у політиці, а Володимиру Зеленському натомість побажав успішного президентства.  

Петро Порошенко звернувся до українців у переддень інавгурації свого наступника

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції