Порошенко й Алієв домовилися відродити проект "Одеса - Броди" для постачання нафти до Європи

Азербайджан постачає на європейський ринок великі обсяги цієї речовини.

Азербайджан та Україна відродять проект "Одеса - Броди", яким постачатиметься нафта до Європи.

Про це заявив президент Азербайджану Ільхам Алієв.

"Дано доручення, щоб відродити цей проект, бо Азербайджан постачає на європейський ринок дуже великі обсяги своє нафти та стає транзитною країною для держав, що розташовані на східному узбережжі Каспійського моря. Тому відновлення цього проекту створює хороші можливості", – зазначив він.

На його думку, "трикутник між Каспійським, Чорним та Балтійським морем" має потенціал для співробітництва.

Своєю чергою, президент Петро Порошенко повідомив, що під час переговорів у Баку сторони обговорили конкретні проекти щодо доступу азербайджанських інвесторів на український паливний ринок.

При цьому Алієв нагадав, що в Україні вже активно працює азербайджанська державна нафтова компанія Socar, яка інвестувала понад 200 млн доларів та має більше 60 заправних станцій.

Крім того, як повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, українські вагонобудівні підприємства готові взяти участь в оновленні та модернізації рухомого складу "Азербайджанських залізниць".

За словами профільного міністра Геннадія Зубка, цей напрямок є перспективним, особливо після завершення будівництва 2016 року залізничної колії Баку – Тбілісі – Карс, а також з урахуванням перспектив залізничного сполучення з Іраном.

Також українські вагонобудівники візьмуть участь в оновленні рухомого складу "Азербайджанських залізниць".

Раніше повідомлялося, що глави держав дійшли згоди щодо спільних проектів з постачання до Азербайджану українських літаків АН-178

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: