Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко закликав Єврокомісію підтримати блокування "Північного потоку-2"

Український лідер сподівається на підтримку української ГТС. 

Президент України Петро Порошенко на зустрічі із віце-президентом Єврокомісії з питань Енергетичного союзу Марошем Шефчовичем закликав міжнародних партнерів  до блокування "Північного потоку-2".

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Він вкотре нагадав, що Україна пережила зиму без російського газу і назвав проект будівництва газопроводу  "Північний потік–2" виключно політичним.

"Північний потік–2" має бути заблокований. Ми розраховуємо на підтримку Європейської Комісії, адже це – засіб покарання України за європейські прагнення", – сказав український лідер.

Також Порошенко закликав Європейську Комісію сприяти організації міжнародної конференції на підтримку модернізації української ГТС.

Він висловив сподівання, що найближчим часом парламент розгляне закон про ринок електричної енергії у редакції, яка була узгоджена з Енергетичним співтовариством.

Президент також наголосив на важливості для України прийняття рішення про запровадження безвізового режиму з боку ЄС для українських громадян.

Шефчович, своєю чергою, високо оцінив проведену в Україні роботу на шляху впровадження європейських реформ та наголосив на важливості продовження їх втілення в життя.

Також сторони обговорили подальші кроки задля збільшення енергетичної незалежності та покращення енергоефективності української економіки, впровадження змін у законодавстві щодо НАК "Нафтогазу" та створення умов для залучення іноземних інвесторів в енергетичну галузь України.

Нагадаємо, 27 жовтня в Росії почали будувати 970-кілометровий газопровід "Ухта-Торжок-2", який є частиною багатостраждального "Північного потоку-2" – трубопроводу з РФ до Німеччини. Саме завдяки цій трубі Росія хоче постачати газ в Європу в обхід України.

За підрахунками прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, якщо Росія і деякі західні компанії побудують "Північний потік-2", це позбавить Україну двох мільярдів доларів прибутку

Залиште свій коментар

Вибір редакції