Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко запевнив, що в України достатньо вугілля та газу на зиму

Він також підкреслив, що Україна все ще не купує російський газ.

Президент України Петро Порошенко заявляє, що країна достатньо забезпечена енергоресурсами напередодні зими.

Про це він повідомив в ході міжнародного економічного форуму у Львові, передає "Інтерфакс".

"Одне з досягнень, які ми продемонстрували за останні 2 роки ... на сьогодні частка газової енергетики в балансі енергоспоживання становить близько 60%. На сьогодні ми маємо достатні запаси вугілля, достатня кількість газу в сховищах, і все ще не купуємо російський газ", - заявив він.

За інформацією агентства, станом на 1 листопада  запаси газу в підземних сховищах становили 14 млрд 451,24 млн куб. м, знизившись з початку опалювального сезону, що стартує 13 жовтня, на 280,79 млн куб. м. Зокрема, 1 листопада відбір газу сховищ склав 19,73 млн куб. м.

Крім того, запаси вугілля на складах ТЕС України за жовтень збільшились більш ніж на 0,4 млн тонн і станом на 1 листопада склали 1,667 млн тонн, в т.ч. марки "А" - 0,735 млн тонн, марок "Г" і "Д" - 0,932 млн т. Ще понад 0,3 млн тонн запасів перебуває на складах ТЕЦ.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман наполягав на необхідності закачати до підземних газосховищ близько 17 млрд кубометрів газу для опалювального сезону 2016-2017 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції