Porsche Finance Group - беззаперечний лідер автолізингу

Пропозиції щодо фінансування від Porsche Finance Group можна отримати безпосередньо у офіційних дилерів Volkswagen, Audi та Porsche по всій території України.

Porsche Finance Group (Фінансова Група Порше), яка спеціалізується на фінансуванні автомобілів марок Porsche, Audi та Volkswagen, впевнено крокує в новий рік. Компанія стала найуспішнішою на ринку автолізингу в 2010 році, за що отримала від Асоціації українських лізингодавців нагороду "Найдинамічніша лізингова фірма року".

Загалом, завдяки Porsche Finance Group станом на початок року на дорогах України рухається понад 2100 лізингових та кредитних автомобілів. Загальні інвестиції перевищують 40 мільйонів доларів США.

Йозеф Граф, генеральний директор "Порше Лізинг" пояснює успіх наступним чином: "Серце Porsche Finance Group - це чудова команда фахівців, які з високою мотивацією працюють над тим, щоб стати найпривітнішим та найнадійнішим провайдером послуг фінансування автомобілів в Україні".

Анастасія Стеклова, директор з продажу, додала: "З дилерами марок Porsche, Audi та Volkswagen нас поєднує щире та ґрунтовне партнерство, яке унікальне на ринку України в такій якості та інтенсивності. Як результат, наші дилерські підприємства – центри передового досвіду, в яких із одних рук можна придбати не тільки новий автомобіль, отримати сервісні послуги та запчастини, а й індивідуальні фінансові рішення. Наші клієнти переконались в професійності продукту і завдяки їх довірі та лояльності ми стали лідерами ринку. Це беззаперечно доводить, що ми – на правильному шляху".

Прогнози на наступний рік у компанії досить оптимістичні. Планується, що протягом 2011 року буде профінансовано близько 2500 нових автомобілів. Але підприємство готове і до більших об’ємів, якщо автомобільний ринок розвиватиметься ще швидшими темпами. 

Пропозиції щодо фінансування від Porsche Finance Group можна отримати безпосередньо у офіційних дилерів Volkswagen, Audi та Porsche по всій території України.

Про компанію

Porsche Finance Group представлена в Україні компаніями "Порше Лізинг" та "Порше Мобіліті". Вони є власністю австрійського "Порше Банку", який в свою чергу належить до "Порше Холдингу". В Україні компанії Porsche Finance Group надають послуги фінансового, оперативного лізингу та кредиту автомобілів Volkswagen, Audi та Porsche як для юридичних, так і для фізичних осіб і належать наразі до лідерів ринку фінансування автомобілів.

Наші контакти:

Porsche Finance Group
ТОВ "Порше Лізинг Україна"
ТОВ "Порше Мобіліті"

вул. Колекторна, 1
02660 Київ, Україна

Tel.:    +380 / 44 / 4986601
Fax:    +380 / 44 / 4986602

Директор: Йозеф Граф
(josef.graf@porscheleasing.com.ua)

Виконавчий директор: Ілля Сойкіс
(ilya.soykis@porscheleasing.com.ua)

Директор з продажів: Анастасія Стеклова
(anastasiya.steklova@porscheleasing.com.ua)

Преса: Олеся Козарюк
(olessja.kosarjuk@porscheleasing.com.ua)

Інтернет: www.porscheleasing.com.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: