Porsche готовий до злиття з Volkswagen

Porsche готується до утворення інтегрованого автомобільного концерну Porsche і Volkswagen. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Відставка директора Porsche Венделіна Відекінга розчистила шлях для поглинання компанії концерном Volkswagen.

Відекінг та фінансовий директор компанії Хольгер Вертер виступали проти злиття Porsche та VW. Але на наглядовій раді було вирішено, що "для подальшого стратегічного розвитку Porsche" буде доцільніше, якщо вони залишать свої посади.

Як відступні Відекінг отримав 50 мільйонів євро, Хертер - 12,5 мільйонів.

Відставка керівництва Porsche означає перемогу концерну VW і поступове поглинання їм суперника. Після створення інтегрованого концерну Porsche стане десятою маркою, що випускається на підприємствах VW.

Відтепер посаду голови концерну Porsche обійматиме колишній виробничий директор Міхаель Махт, а його заступником стане Томас Едіг, який раніше опікувався кадровими питаннями компанії.

Цікаво, що Відекінг із самого початку виступав проти продажу автомобільного підрозділу Porsche компанії Volkswagen і навіть розробив стратегію акумуляції акцій Volkswagen з метою зустрічного поглинання.

Цю тактику агентство журналісти охрестили "битвою Давида з Голіафом", оскільки Porsche набагато менший, ніж Volkswagen. На заводах Porsche за рік випускається менше автомобілів, ніж VW виробляє за тиждень.

Починаючи з 2005 року, Відекінг використовував доходи автомобілебудівного підрозділу для придбання акцій VW. Але це дорого обійшлося концерну: борги компанії зросли до 9 мільярдів євро і Відекінг був змушений звернутися до власників концерну для залучення нового капіталу.

Наразі Porsche обговорює питання про інвестиції з катарськім державним фондом Qatar Investments Authority (QIA). Планується, що Катар придбає долю акцій концерну і збільшити основний капітал Porsche на 5 мільярдів євро.

Читайте також:

Топ-менеджмент Porsche пішов у відставку

Найвища зарплата в Європі – у президента Porsche

Росія претендує на концерн Porsche

Fiat завершив об'єднання з Chrysler

ВідеоБуде концерн Porsche і Volkswagen

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: