Porsche відмовилася поглинати Volkswagen

Два відомих автоконцерни відмовилися від ідеї злиття своїх підприємств.

Відомий німецький виробник спортивних автомобілів Porsche AG відмовився здійснити злиття з автоконцерном Volkswagen.

"Ця пропозиція надійшла від Volkswagen. Для нас вона не має практичного сенсу", - повідомив представник Porsche.

Група Porsche AG отримала пропозицію про злиття від концерну Volkswagen минулого тижня. За планом Volkswagen, злиття повинне здійснюватися на основі перехресного володіння акціями. Зокрема Volkswagen планував придбати 49,9% акцій групи-партнера. Сама Porsche вже володіє контрольним пакетом акцій Volkswagen. Проте керівники групи визнали таку пропозицію невигідною.

У поширеному 19 червня попередньому фінансовому звіті група Porsche AG заявила, що покупка 51% акцій Volkswagen, яка сталася 5 січня 2005 року, не лише не допомогла розвитку, але і стала причиною збільшення боргів і погіршення фінансового стану групи.

У квітні-травні 2009 року Porsche і Volkswagen також провели ряд переговорів, на яких обговорювалася можливість створення інтегрованої групи автовиробників, в рамках якої десять брендів автомобілів будуть об'єднано під загальним керівництвом, але за умови збереження незалежності всіх брендів, а також самої компанії Porsche.

Акціонерне стовариство Porsche з штаб-квартирою в німецькому Штутгарті засноване в 1931 році як конструкторське бюро. Штаб-квартира акціонерного суспільства Volkswagen, заснованого в 1937 році, знаходиться у Вольфсбурзі.

Окрім власне автомобілів марки Volkswagen, групі VW належать такі марки автомобілів, як Bentley, Bugatti, Lamborghini, Audi, Skoda, Seat, а з лютого 2008 року ще і Scania.

Читайте також:

Продано 18% акцій найбільшого нафтопереробного заводу України

Ferrari продаватимуть в Україні

Український Lanos стане авто №1 в Росії

Китайці купують автовиробника Volvo

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: