Порше стане АТ

Німецький концерн "Porsche" перетвориться в європейське акціонерне товариство. Автоконцерн хоче збільшити прибутковість бізнесу.

Для німецького концерну "Porsche" розпочався новий етап в історії компанії – перетворення на європейське акціонерне товариство. Таке рішення керівництво концерну ухвалило на позачергових зборах акціонерів у Штуттгарті. 

У результаті зміни організаційної форми виробнику дорогих спортивних авто найближчим часом доведеться вирішити низку організаційних завдань. Проте керівництво компанії переконане, що на підсумки нинішнього фінансового року структурні перетворення не вплинуть. 

Автоконцерн з Німеччини збирається побити власний же рекорд, збільшуючи прибутковість бізнесу. Цього року він має перевищити минулорічний показник у 2 мільярди 100 мільйонів євро. Потужним стимулом для зростання прибутку вже стала купівля акцій найбільшого у Європі автоконцерну – німецького „Фольксваґена”. 

А от щодо перспектив спільного співробітництва обох компаній, то керівник компаній „Porsche” Венделін Відекінг заявив, що „Porsche" має залишитись Porsche", а „Фольксваґен” має зберегти свою марку. Проте результати "Porsche" поточного року не дуже вражають. За останні десять місяців у концерні спостерігається стагнація за двома показниками – виручкою та обсягами реалізації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: