Порятунок планети від енергетичної кризи оцінили в 25 трильйонів доларів

25-30 трильйонів доларів у розвиток енергетичної сфери до 2030 року треба інвестувати уже до 2030 року.

Для того, щоб забезпечити світ енергією, необхідно інвестувати близько 25 трильйонів доларів у розвиток енергетичної сфери до 2030 року.

Про цезаявили міністри енергетики, що зібралися на 12-й Міжнародний енергетичний форум, який проходить в мексиканському Канкуні.

За прогнозом МЕА, опублікованому в 2006 році, до 2030 року попит на енергію зросте у півтора рази, а для того, щоб забезпечити мир енергією, до 2030 року в сектор буде потрібно вкласти понад 20 трильйонів доларів.

Раніше генеральний директор британської нафтогазової компанії BP Тоні Хейворд заявляв, що світове споживання енергії зросте до 2030 року на 45 відсотків. За його словами, для того, щоб задовольнити потреби світу, галузі знадобляться в найближчі 20 років інвестиції на 25-30 трильйонів доларів.

Тільки країнам Організації країн - експортерів нафти, можливо, знадобиться інвестувати від 70 до 170 мільярдів доларів у нафтовидобуток до 2013 року. Гігантські розриви в прогнозах в ОПЕК пояснюють невизначеністю в світовій економіці, від відновлення якої залежить попит на енергоносії. Тим не менше, до 2020 року інвестиції країн ОПЕК в енергетику можуть скласти 250 мільярдів доларів. В ОПЕК побоюються, що інвестиції у видобуток нафти можуть виявитися надмірними з-за неясних прогнозів.

Зараз у світі більше 2,5 мільярда осіб відчувають брак сучасних видів палива, а близько 1,5 мільярда людей не мають електрики.

У роботі Міжнародного енергетичного форуму взяли участь делегації з понад 60 країн, а також керівники найбільших міжнародних організацій та енергетичних компаній.

Читайте також:

Вчені нагріли речовину до найвищої температури в історії

Білорусь не зацікавили українські газосховища

Ющенко та Лукашенко підпишуть меморандум "транзитерів газу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: