Через сильні морози від початку року "замерзли" вже два швидкісні поїзди "Інтерсіті+"

Сьогодні пасажири зі Львова затрималися в дорозі на три години.

Сьогодні, 4 січня, понад півтисячі пасажирів, які вирушили зі Львова до Києва швидкісним потягом "Інтерсіті+", змушені були чекати в дорозі та прибули в столицю із 3-годинною затримкою.

Поїзд зі Львова виїхав близько шостої ранку, а вже через півтори години (близько о пів на восьму) поламався й зупинився на станції "Рудня-Почаївська".Про це повідомляє прес-служба "Української залізниці".

"Сьогодні о 7:32 поїзд Iнтерсіті+ №744 сполученням Львів – Київ, що обслуговується складом Екр-1 "Тарпан", здійснив вимушену зупинку на станції "Рудня-Почаївська". Зупинка поїзда сталася з технічних причин, а саме внаслідок дії низьких температур на систему живлення поїзда. Опалення у вагонах не припинялося", - ідеться в повідомленні.

Після поломки швидкісний поїзд дотягнули локомотивом до станції в Шепетівці на Хмельниччині. Там пасажирів близько 11:00 пересадили на поїзд Hyundai, який спеціально направили з Києва. До столиці пасажири прибули із 3-годинним запізненням. Тобто замість чотирьох годин у дорозі були сім.

Нагадаємо, це вже друга відома поломка швидкісних поїздів цього року. Про першу "Українська залізниця" "промовчала". Вона сталася 1 січня із ранковим швидкісним потягом "Інтерсіті+" сполученням Харків - Київ. Цей поїзд ставав у дорозі через поломку електроприймача тричі: двічі між Полтавою та Миргородом і один раз на капремонт обладнання на станції "Ромодан". До столиці пасажири в перший день нового року приїхали із затримкою в понад одну годину.

Зазначимо, що швидкісні потяги Hyundai, які спочатку курсували маршрутами "Інтерсіті", погано себе зарекомендували від початку експлуатації – часто ламались за морозних температур. За деякий час Hyundai було знято з експлуатації та передано на перевірку, а їх на маршрутах замінили Skoda, "Україна-2" та звичайні потяги з купе.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: