Поштарям підвищать зарплату

Працівники "Укрпошти" сподіваються на підвищення своїх прибутків та поліпшення умов праці.

Кількість послуг Укрпошти збільшується щороку, а тарифи ті самі, і це гальмує розвиток галузі. 

Найнижча заробітна плата, нелегкі умови праці, мінімальна пенсія - таким досі залишається життя українських поштарів. Але відтепер проблеми зв’язківців взявся вирішувати профільний міністр. 

Через хронічний брак кадрів один листоноша зараз змушений обслуговувати 12-15 багатоповерхівок. Працювати іноді доводиться по 12 годин безперервно. Поштові скриньки в більшості будинків знищені вандалами, а закон вимагає доставити адресату пошту за будь-яких обставин. 

Ось і доводиться обходити кожну квартиру окремо, та ще й по кілька разів, поки не застане господарів удома. Місячна платня за виснажливу роботу не перевищує 800 гривень.

Знайти порозуміння з комунальниками, які мають дбати про поштові скриньки в багатоповерхівках, та вкрутити хоча б одну на під'їзд лампочку, у поштовиків ніяк не виходить. У відповідь завжди звучить - немає грошей. Немає їх і в поштовиків. Закон забороняє підвищувати тарифи на їхні послуги, тому галузь уже давно не розвивається, а животіє.

Державну програму підвищення фінансування та кошти на розвиток зв'язківцям обіцяє міністр. Каже, вже наступного року поштарі отримають на 60 мільйонів більше. За два роки сума подвоїться. 

Від результатів політичного пас'янсу фінансування не залежатиме, переконує урядовець. Поштарям хочеться в це вірити.

ВідеоПоштарям підвищують зарплату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: