Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік отримав дві тисячі доларів.

У Сумах "на гарячому" на хабарі попався суддя Зарічного райсуду обласного центру. Він отримав дві тисячі доларів за те, щоб не притягувати правопрорушника до адмінвідповідальності.

"7 листопада 2019 року детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів САП викрили "на гарячому" суддю Зарічного районного суду м. Суми після отримання ним неправомірної вигоди у розмірі 2 тис. дол. США. Суддя вимагав неправомірну вигоду у громадянина за винесення рішення про непритягнення його до адміністративної відповідальності. Наразі здійснюються невідкладні слідчі дії, вирішується питання про повідомлення особі про підозру", - ідеться в повідомленні НАБУ.

На фото, що оприлюднило Національне антикорупційне бюро, видно, що хабар суддя заховав у пів літрову скляну банку з-під маринованого горошку.

Нагадаємо, подібна ситуація із суддею-хабарником та грошима в банці була в Києві. 9 серпня 2016 року детективи НАБУ викрили суддю Миколу Чауса під час отримання хабара в 150 тис. дол. (понад 3,7 млн грн) за винесення вироку на користь підсудних. Він тримав гроші у скляній банці. 6 вересня 2016 року Верховна Рада дала згоду на затримання судді і притягнення його до кримінальної відповідальності. Однак Чаус, скориставшись суддівським правовим імунітетом, покинув територію України. Він був оголошений в розшук.

Пізніше Чаус був затриманий за екстрадиційним запитом України в Молдові. 6 жовтня 2016 року Комісія з проблем громадян та надання політичного притулку при президентові Молдови відхилила запит Чауса про надання йому політичного притулку.

28 листопада 2017 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення Чауса з посади судді Дніпровського райсуду Києва.

Екстрадиція судді-втікача Миколи Чауса затягується через проведення в Молдові реформи судової системи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції