Посол в РФ: товарообіг між Україною і Росією виріс в два рази

Посол відмітив, що для України важливе, щоб двосторонні домовленості з Росією у сфері економічного співробітництва працювали на розвиток і благо двох країн.

Цього року об'єм товарообігу між Україною і Росією виріс майже в два рази, повідомив посол України в РФ Володимир Єльченко.

Він відмітив, що для України важливе, щоб двосторонні домовленості з Росією по економічному співробітництву працювали на розвиток і благо двох країн.

"У нас є чіткий план взаємодії на двосторонньому рівні. По-перше, реалізація в повному об'ємі домовленостей, досягнутих за результатами третього засідання Українсько-російської міждержавної комісії під головуванням президентів України і Росії, що відбувся в травні в Києві, а також останнього засідання Комітету з питань економічного співробітництва під головуванням голів уряду наших держав, який було проведено в квітні в Сочі", - сказав посол.

При цьому він констатував, що на сьогодні вже є конкретні результати.

"Найбільш суттєвим серед них є значний ріст товарообігу між нашими країнами - практично удвічі в порівнянні з показниками минулого року. Загальний товарообіг за шість місяців поточного року складає 15,146 млрд доларів", - сказав Єльченко.

При цьому він сподівається, що вже найближчим часом остаточно вирішиться питання про передачу Україні одного з кращих виставкових павільйонів на колишній ВДНХ в Москві.

"В результаті українські компанії отримають прекрасний майданчик для просування своєї продукції на російський ринок. Окрім унікальних можливостей для налагодження бізнес-контактів, не слід забувати, що цей виставковий комплекс щорічно відвідує більше 10 млн людей", - сказав посол.

Раніше голова уряду РФ Володимир Путін заявив, що проблеми в російсько-українських відносинах відходять в минуле, а взаємний товарообіг виріс на 86% і досяг 10 млрд доларів.

Читайте також:

Україна увійде до зони вільної торгівлі з СНД

Азаров зателефонував Путіну, щоб поговорити про товарообіг

Путін: товарообіг між Україною і РФ виріс на 86%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: