Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Постраждалим від вибухів артскладу під Калинівкою компенсували тільки один будинок

Коли урядові гроші дійдуть до решти потребуючих – у районній владі не беруться навіть прогнозувати.

Більше місяця минуло після вибухів на артскладах поблизу Калинівки у Вінницькій області, однак досі результату від виділених на ліквідацію проблеми 100 млн доларів не вельми помітно. Від вибухів під Калинівкою постраждали майже півтори тисячі осель, а витрачені на ремонт кошти відшкодували поки що усього 28 родинам, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Із придбанням нового житла замість ущент зруйнованого справа ще гірша – куплено всього один будинок. Його щасливою власницею стала Ніна Ковальчук, із руїн обійстя котрої ТСН облаштувала виїзну студію для трансляцій масштабної пожежі на військових складах. Нова хата придбана за 30 тисяч доларів коштом держави, наразі триває оформлення документів.

Відео ТСН перевірила, чи отримали обіцяну допомогу постраждалі від вибухів на складах біля Калинівки

Похвалитися подібним інші постраждалі від розривів снарядів не можуть – дехто не дочекався ані копійки та відновлює житло власними силами або за допомогою волонтерів. «Мені оці люди помогли, і більше ніхто не допоміг. Так прикро, я все життя працювала», - зізнається старенька жителька Медвідки Параска Парфинюк. «Шифер ми купували за свої гроші – по 140 гривень. Витратили вже десять, чеки здали, нам гроші поки ніхто не вертає. Замовляла б вікна, так я не маю більше за що», - зізнається мешканка села Павлівка Любов Гриненко.

Голова Калинівської РДА Володимир Гаврилюк запевняє, що обіцяні Кабміном кошти вже надійшли на рахунок району, однак швидко розподілити їх неможна через складність процедури. «Державна система – це непросто. Там лежать у кошику гроші, скільки взяв, скільки використав, на що використав – є певний порядок, ми його повинні дотримуватися», - пояснив він.

Кореспондент ТСН Анна Тітовська 

Залиште свій коментар

Вибір редакції