Повернення грошей вкладникам банку "Надра" має початися за тиждень

Вкладники проблемного банку "Надра" почнуть отримувати свої гроші, як тільки вони будуть переведені у "Родовід Банк", побіцяли в уряді.

Виплати грошей вкладникам банку "Надра", депозити яких будуть переведені в "Родовід Банк", можуть початися вже через 7-10 днів.

Про це заявив в. о. міністра фінансів Ігор Уманський в кулуарах уряду. Водночас урядовець уточнив, що почати виплати в такий термін можна буде тільки в разі, якщо "не буде саботажу".

З огляду на це, міністр закликав вкладників "Надр" не створювати проблем ні собі, ні "Родовід Банку", шикуючись в черзі, а просто звернеться у відділення "Родовіду" із заявою про переказ коштів.

"До кінця року ми зможемо тільки почати цей процес. Це буде залежати від того, як швидко тимчасова адміністрація банку "Надра" передасть в "Родовід Банк" реєстр вкладників", - наголосив Уманський.

Він також нагадав, що остаточне рішення про переказ коштів фізичних осіб з банку "Надра" в "Родовід Банк" правління Національного банку затвердить у середу, 23 грудня. "Зараз засідає правління НБУ, чекайте", - сказав Уманський.

В.о. міністра поінформував, що загальний обсяг зобов'язань банку "Надра" перед фізособами перевищує 7 мільярдів гривень. Для того, щоб ці гроші виплатити населенню, за оцінками НБУ, "Родовід Банк" доведеться докапіталізувати на 6,5 мільярда гривень, решта суми буде забезпечена активами, які перекладуть з балансу банку "Надр" на баланс "Родовід банку".

Нагадаємо, уряд має намір перевести гроші вкладників банку "Надра" в "Родовід Банк". раніше в цю банківську установу було переведено зобов'язання проблемного Укрпромбанку.

В самих "Надрах" тимчасову адміністрацію було введено ще у лютому. "Родовід Банк" теж був серед проблемних, але пройшов процес капіталізації і перейшов у власність держави.

Читайте також:

Кабмін переведе вклади банку "Надра" в "Родовід Банк"

НБУ продовжив мораторій Родовід Банку

Клієнти "Укрпромбанку" атакують "Родовід Банк"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: