Позбутися залежності від російського газу можна за 50 млрд доларів

Україна може сама себе забезпечити природним газом. Для цього у газодобувну сферу треба вкласти близько 50 мільярдів доларів.

Україна в змозі самостійно забезпечувати більшу частину своїх потреб у природному газі. Для цього в галузь треба інвестувати близько 47 млрд доларів.

Про це під час прес-конференції, присвяченої стратегії розвитку компанії ДТЕК до 2030 року, заявив генеральний директор компанії Максим Тимченко, передає Дело.

За його словами, на сьогоднішній день потреби України у природному газі становлять близько 50 млрд куб. м.

"20 млрд куб. м газу Україна видобуває самостійно. Відсутню частину можна компенсувати за рахунок відкриття нових родовищ, зокрема, сланцевого газу, розробки родовищ на глибоководному шельфі Чорного моря", - сказав Тимченко.

При цьому гендиректор ДТЕК зазначив, що реалізувати проекти з видобутку газу в Україну досить непросто, оскільки інвестиції в цю галузь оцінюються в 47 млрд дол.

Як повідомлялося, ціна імпортного природного газу, що поставляється російським "Газпромом" "Нафтогазу України" у другому кварталі збільшилася до 295,6 доларів за тисячу кубометрів. У третьому кварталі вона виросте до 350 дол. і в четвертому - 400 дол. за тисячу "кубів".

Читайте також:

Росія не збирається переглядати газові контракти з Україною

Янукович відмовився від злиття "Нафтогазу" і "Газпрому"

"Київенерго" буде використовувати газ з Чорноморського шельфу

Азаров пішов на мирову угоду з Vanco

Прибутків від Чорноморського шельфу не буде ще 10 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: