ПР піддає сумніву виконання умов МВФ

За словами нардепа від Партії регіонів Колесніченка, підписання Меморандуму з МВФ не означає, що його миттєво виконають.

Підписання Меморандуму з МВФ, який передбачає підвищення цін на газ для населення навесні 2011 року, не означає його миттєве виконання, а передбачає складну переговорну роботу з відстрочення цих вимог або з диверсифікації, заявив народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

"На сьогодні очевидно для правлячої коаліції, для Партії регіонів і для гаранта нашої Конституції Віктора Януковича - в першу чергу, незалежно від наявності будь-яких меморандумів та вимог - це захист малозабезпечених верств населення, яких у нас сьогодні переважна більшість", - відзначив Колесніченко.

За словами парламентарія, підписання Меморандуму з МВФ не значить, що його миттєво виконають. "Це означає, що попереду у нас - важка, дуже складна переговорна робота з відстрочення цих вимог або з диверсифікації. Тому що це один з інструментів змусити нас зменшити соціальну складову бюджету", - зазначив він.

Колесніченко висловив упевненість, що малозабезпечені верстви населення будуть захищені державою через конкретні компенсаторні механізми. "Це, звичайно ж, не торкнеться багатих, тому що вони самі себе можуть забезпечити. І друге - ми бачимо ситуацію в Греції, ми бачимо ситуацію в Іспанії, і всі чудово розуміють - як гарант Конституції, так і коаліція - що неможливо роздувати соціальний пакет до тих пір, коли країна стане на межу дефолту, і тоді вже взагалі ніяких гарантій не буде і ніяких перспектив", - наголосив народний депутат.

"Не факт, що ми в наступному році ці ціни (на газ. - ред.) підвищимо. Це просто дорожня карта для ведення важких і серйозних переговорів. Якщо уряд буде працювати ефективно, а коаліція буде йому допомагати, ми будемо шукати інноваційні джерела наповнення бюджету, і ми зможемо забезпечити демпфірування подібної ціни, якщо це відбудеться", - сказав Колесніченко.

Як повідомлялося, згідно меморандума української влади, направленому МВФ в рамках підготовки відновлення кредитного співробітництва в середині липня 2010 року, Україна має намір поступово підвищувати ціни на газ для населення і теплокомуненерго до тих пір, поки внутрішні ціни на газ та ціни імпорту не досягнуть паритету.

Читайте також: 

Уряд має намір ще раз підвищити ціни на газ для населення на 50%

ПР впевнена, що ціни на газ нарікання в людей не викличуть

З неділі природний газ для українців подорожчав на 50% 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: