ПР: прийняти Податковий кодекс ніхто не завадить

Регіонали пообіцяли бютівцям спрацювати на випередження і прийняти Податковий кодекс, навіть, якщо депутати від БЮТ блокуватимуть трибуну.

Партія регіонів спрацює на випередження і не дасть БЮТу заблокувати трибуну парламенту під час розгляду Податкового кодексу. Таку думку висловив народний депутат України із фракції Партії регіонів Владислав Лук'янов .

"Я не хотів би говорити, що доведеться, але я думаю, що БЮТу не вдасться завадити нам прийняти Податковий кодекс... Навіщо блокувати? Ми маємо розблокувати роботу і не дати заблокувати її", - наголосив політик.

На уточнююче запитання, коли, у зв'язку з ухваленням на наступному пленарному тижні Податкового кодексу, розпочнеться підготовка над проектом Держбюджету на 2011 рік, Лук'янов відповів: "Ухвалення кодексу на наступному пленарному тижні, підписання його Президентом і набуття чинності, безумовно, надасть бюджетному процесу динамізму і протягом трьох тижнів - місяця бюджет на 2011 рік буде ухвалений на основі нового Податкового кодексу".

Нагадаємо, БЮТ обіцяв блокуватиме трибуну ВР, щоб не допустити ухвалення Податкового кодексу.

Відзначимо також, що у вівторок, 16 листопада, депутати мають повернутися до розгляду проекту Податкового кодексу, який вже майже півроку викликає в Україні запеклі дискусії.

Якщо влітку, при першій невдалій спробі ухвалити проект Податкового кодексу більше говорили про розширення прав податківців, то тепер увага експертів та суспільства зосереджена на тих частинах кодексу, які регулюють діяльність малого та середнього бізнесу. Влада твердить, що пішла на максимальні поступки підприємцям, підприємці кажуть, що у разі ухвалення такого Податкового кодексу будуть змушені закрити свій бізнес чи повернутися у тінь.

Між першим та другим читанням до проекту Податкового кодексу було внесено майже 4,5 тисяч поправок.

Читайте також:

Податковий кодекс почне діяти з 1 січня

 Податковий кодекс знищить близько мільйона дрібних підприємців

Азаров пообіцяв Податковий кодекс на початку листопада

Оприлюднено доопрацьований проект Податкового кодексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: