ПР визнала, що уряд поспішив з Податковим кодексом

У провладній партії заявили, що недопрацювали кодекс "тому що новий рік, тому що введення з 1 січня, тому що бюджет".

Владні структури припустилися помилок під час укладання нового Податкового кодексу, тому що поспішали, аби він набрав чинності від початку 2011 р., для того щоб формувати державний бюджет на новій податковій базі.

Це визнав доктор економічних наук Олексій Плотніков, народний депутат від Партії регіонів та член Комітету Верховної ради з питань економічної політики.

"Можливо, це певний брак у роботі, можливо, це позиції, що кодекс приймався дещо поспішно, тому що новий рік, тому що введення з 1 січня, тому що бюджет. Ну, це недопрацювали - я це визнаю",- сказав Олексій Плотніков.

Як повідомлялося, представники влади пішли на поступки підприємцям у питанні спрощеного оподаткування.

Нагадаємо, на акції протесту підприємців у понеділок, 22 листопада, було ухвалене рішення про ініціювання референдуму щодо дострокового припинення повноважень Верховної ради. Крім того, було вирішено ініціювати початок процедури імпічменту президента.

Підприємці зустрілися з першим віце-прем'єром Андрієм Клюєвим, розповіли про свої вимоги щодо ветування кодексу та заявили, що будуть чекати на реакцію влади до середи, 24 листопада.

Читайте також:

Герман: Янукович може ветувати Податковий кодекс

Влада пішла назустріч протестуючим підприємцям: список поступок

ПР: підприємців хочуть використати як "гарматне м'ясо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: