ПР впевнена, що ціни на газ нарікання в людей не викличуть

В Партії регіонів переконані, що їхньому рейтингу нові ціни на газ не загрожують, тому, що українці від них не постраждають.

Рейтинг Партії регіонів на майбутніх місцевих виборах не впаде через нові тарифи, оскільки людям вони сподобаються. Таку думку висловив народний депутат від ПР Василь Хара.

"Ми нещодавно обговорювали це питання з прем'єр-міністром. Ідеться про серйозну соціальну складову, і, як казав прем'єр, дехто з українців платитиме за газ навіть менше, ніж раніше. Це відбувається тому, що на 5% знижується бар'єр тієї суми, яку сім'я має сплачувати за газ. І якщо ці соціальні заходи нашим урядом будуть використані, то багаті платитимуть більше, а бідні не постраждають. І, гадаю, це не викличе ніяких нарікань у людей", - повідомив Хара.

Рейтинг Партії регіонів на майбутніх місцевих виборах може впасти тільки в одному випадку: якщо не буде витримана заявлена Кабміном соціальна складова, впевнений Хара.

Нагадаємо, раніше директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран заявив, що питання підвищення тарифів на газ для населення може позначитись на рейтингу Партії регіонів напередодні виборів до органів місцевого самоврядування.

Відзначимо, що від неділі, 1 серпня, відпускні ціни на природний газ для населення України виросли на 50%

Читайте також:

З неділі природний газ для українців подорожчав на 50%

В серпні киянам не підвищуватимуть тарифи ЖКГ

ПР пообіцяла підвищити ціни в усіх сферах

Азаров запропонував українцям рівнятися в економності на європейців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: