"Праця українців недооцінена". В уряді задумались над реформою зарплат

Гройсман констатує, що в Україні склалася складна економічна ситуація.

Реформа заробітної плати українців має стати одним із пріоритетів роботи уряду, а до парламенту буде внесено законопроект щодо неї.

Про це повідомив на засіданні Кабміну його очільник Володимир Гройсман.

"Головний пріоритет уряду зараз - відродження національної економіки. Популісти говорять про те, що треба багато витрачати грошей, але не говорять, як їх заробити. Тому ми отримали складну ситуацію в економіці. Я наголошую, ми можемо витрачати стільки, скільки заробляємо. Вважаю, що праця українців є недооціненою. Реформа заробітної плати повинна стати одним з головних пріоритетів, і ми незабаром внесемо пропозиції до парламенту щодо цього", - заявив він.

Також прем'єр зауважив, що завдяки підписаній цього тижня угоді про зону вільної торгівлі з Канадою Україна тепер вихід на ринок обсягом у 500 млрд доларів, що є "чудовим шансом" для українського бізнесу.

"Головне - не заважати підприємцям. Я не буду терпіти штучні перешкоди, які створюють для бізнесу. Дав часу до Дня незалежності, щоб були напрацьовані рішення по типових порушеннях, таких як неповернення ПДВ, безпідставні кримінальні справи, неправомірні штрафи, тощо", - сказав він.

"Продовжуємо налагодження якісної системи боротьби з корупцією. Будь-які корупційні ризики мають бути ліквідовані зсередини, тому я очікую 3-5 конкретних пропозицій по кожному міністерству. Підсумки плануємо оголосити публічно 9 грудня", - додав Гройсман.

Як відомо, Україна та Канада підписали угоду про зону вільної торгівлі, перемовини про яку тривали шість років. Підписи було поставлено під час офіційного візиту глави уряду Канади Джастіна Трюдо до України.

11_7_trade_3

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: