Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Члени правління "Діамантбанку" намагалися вкрасти 12 млн гривень

Наразі екс-голові правління банку повідомлено про підозру.

Правоохоронні органи Києва викрили колишніх високопосадовців ПАТ "Діамантбанк", які організували злочинну схему власного збагачення за рахунок коштів банку на загальну суму близько 12 млн гривень.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Києва, схему заволодіння банківськими коштами організували екс-голова Правління ПАТ "Діамантбанк" у змові з віце-президентом з правових питань і за сумісництвом членом наглядової ради банку.

"За незаконними вказівками вказаних осіб до протоколу засідання спостережної ради ПАТ "Діамантбанк" були внесені завідомо неправдиві відомості про начебто прийняття радою рішення про збільшення заробітної плати та виплату бонусів голові правління банку, а також членам його правління на загальну суму близько 12 млн гривень", - йдеться у повідомленні прокуратури.

За результатами розслідування екс-голові правління ПАТ "Діамантбанк" повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 15 ч. 5 ст. 191 ч. 4 ст. 358 КК України. А його спільнику, який наразі займається адвокатською діяльністю, відповідно за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 15 ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України.

В прокуратурі також зазначили, що слідчі дії у цьому кримінальному провадженні тривають. Наразі готується клопотання до суду про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції