Право на купівлю Nemiroff отримали поляки

Впродовж наступного місяця польська сторона повинна сформувати остаточну пропозицію, а українська - на цей час заморозити усі переговори з іншими претендентами.

 Найбільший виробник горілки в Польщі - компанія Stock Spirits отримала ексклюзивне право на купівлю більше 75% компанії Nemiroff.

Впродовж місяця польська сторона повинна сформувати остаточну пропозицію, а українська - на цей час заморозити усі переговори з іншими претендентами. Бізнес Nemiroff заздалегідь оцінений в 330-370 млн доларів. Втім, інший потенційний покупець - холдинг "Російський стандарт" Рустам Таріко запевняє, що відмовлятися від Nemiroff все одно не має наміру.

Компанія Nemiroff може бути продана впродовж місяця Stock Spirits, повідомив один з учасників ринку, знайомий з ходом переговорів.

"Минулого тижня з польською компанією було укладено ексклюзивну угоду. Тепер впродовж місяця власники Nemiroff не можуть вести ні з ким переговори, а Stock Spirits повинна за цей термін провести фінальну оцінку компанії і, якщо її усе влаштує, зробити остаточну пропозицію",- розповів він.

За його словами, заздалегідь увесь Nemiroff був оцінений в 330-370 млн доларів. Сторони домовилися про те, що Stock Spirits отримає мажоритарний пакет, 75%, що перевищує, а також опціон на наступний викуп долі, що залишилася.

Інформацію про ексклюзивну угоду підтвердило джерело в одному з інвестбанків. "Продавати акції будуть усі нинішні акціонери компанії", - додав він. У офісі власника Stock Spirits, фонду Oaktree Capital, і в прес-службі Nemiroff відмовилися коментувати цю інформацію. Зв'язатися з головою ради директорів Nemiroff холдингу Олександром Глусем не вдалося.

Зазначимо, що на початку липня польський алкогольний холдинг Central European Distribution Corporation (CEDC) в середу, 7 липня офіційно повідомив, що прийняв рішення відмовитися від ідеї купівлі Nemiroff.

Nemiroff заснована в 1992 році. Основні торгові марки - Nemiroff Оригінальний, Nemiroff Premium, Nemiroff Lex та ін. В 2009 році об'єм продажів склав 8 млн дал, чисті продажі - 217,6 млн доларів, чистий прибуток - 38,3 млн доларів, EBITDA - 41,2 млн доларів. Борг в 2009 році - 10,5 млн доларів. За інформацією учасників ринку, 40% компанії - у Якова Грибова, по 30% - у Степана Глуся і Анатолія Кипиша. Продукція під брендом Nemiroff займає третє місце на українському ринку (у натуральному вираженні) - 15,2% і п'яте в Росії – 2,4%.

Читайте також:

Поляки відмовилися від купівлі Nemiroff

В боротьбу за Nemiroff вступили росіяни

Поляки заплатять за Nemiroff 370 мільйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: