Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прем'єр оголосив про перемогу над корупцією на топрівні і анонсував велику приватизацію

До кінця року на малу приватизацію буде передано 500 держпідприємств.

Наразі в Україні на топрівні абсолютно відсутня корупція, зменшується рівень інфляції й збільшується кількість держпідприємств, які передають на приватизацію. Уряд вже готується до великої приватизації-2020 і перший список підприємств має намір представити інвесторам на початку грудня.

Про це заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук  за результатами участі в першому Інвестиційному саміті ЄБРР для країн-членів Східного партнерства в Лондоні.

"Зовсім скоро, впевнений, корупції не буде на всіх рівнях. У нас сьогодні хороші макроекономічні показники, зменшується рівень інфляції, щороку поліпшуються показники в рейтингах авторитетних міжнародних агентств", - зазначив Гончарук.

Прем'єр наголосив, що приватизація - це вже не проблема України, а можливість, яку уряд буде використовувати. І тому глава уряду анонсував велику приватизацію в 2020 році.

Крім того, Гончарук похизувався вже наявними результатами. За його словами, від початку тижня на приватизацію було передано рекордні 330 об'єктів.

"До кінця року ми направимо на малу приватизацію 500 держпідприємств. Цього тижня ми вже передали понад 330 об’єктів на приватизацію. Це рекордна кількість за часи незалежності України! А вже на початку грудня ми презентуємо інвесторам у Лондоні перший список підприємств у рамках Road Show", - констатував він.

Разом з тим, уряд готує десять об'єктів для передачі в концесію.

"Два пілотні проєкти - морські порти "Ольвія" і "Херсон" уже на прозорих конкурсах. Зараз готуємо ще 10 державних активів на концесію", - написав Гончарук.

Ще 10 об‘єктів на концесію — скоро Три важливі тези з сьогоднішньої дискусії на першому Інвестиційному саміті ЄБРР...

Опубликовано Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України Пятница, 22 ноября 2019 г.

Нагадаємо, президент роздав завдання на рік наперед. Серед них – земельна реформа, приватизація, діджиталізація й тотальна боротьба з корупцією. 

Відео Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна, його підтримали 266 депутатів. В уряді сподіваються: спрощена система продажу привабить нових інвесторів. Перелік об’єктів, що не підлягають приватизації, розширили, туди додали зокрема медзаклади та заклади освіти. А до списку тих, хто не може бути покупцем, внесли представників Російської Федерації та осіб, що перебувають під санкціями.

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

Залиште свій коментар

Вибір редакції