Обама придумав, як уникнути дефолту США

Президент США Барак Обама дійшов компромісу з сенатом і погодився на скорочення державних витрат в обмін на підвищення ліміту зовнішніх запозичень.

Президент США Барак Обама 19 липня дійшов компромісу з Сенатом і погодився внести поправки в план скорочення державних витрат і збільшення податків в обмін на підвищення об'єму зовнішніх запозичень.

На переговорах з підвищення ліміту американського держборгу досягнутий "деякий прогрес", президент підтримав розроблений сенаторами план по зниженню дефіциту бюджету США на 3,7 трлн. доларів впродовж 10 років.

Цю новину Обама особисто повідомив після чергових переговорів з представниками Сенату. Самі сенатори заявили, що вони практично прийшли до згоди про негайне скорочення витрат на 500 млрд доларів, і що ця цифра стане відправною точкою для зниження державних витрат більш ніж на 4 трлн доларів в наступні 10 років.

План, розроблений групою з шести сенаторів з обох партій, передбачає заходи по збільшенню прибуткової частини бюджету на 1 трлн доларів за рахунок скорочення програм соціального страхування і медичної допомоги Medicaid і Medicare, зниження бюджетних витрат, внесення змін до податкового кодексу з метою відміни ряду пільг і стабілізації рівня держборгу США до 2014 року.

"Ми встигнемо вирішити питання до 2 серпня", - підкреслив Обама у своєму виступі.

Вирішення проблеми збільшення держборгу дозволить владі США і далі проводити політику зовнішніх запозичень, а також уникнути технічного дефолту американських держоблігацій, який настане 2 серпня, якщо сторони не прийдуть до угоди.

Нині ліміт розміру держборгу США встановлений на рівні 14,3 трлн. доларів. З 1980 року ліміт підвищувався в цілому 39 разів.

Читайте також:

Агентства почали знижувати кредитний рейтинг США

Moody's пропонує зробити держборг США безлімітним

Обама розповів, чим скінчиться можливий дефолт для США

Головний банкір США визнав, що долар знецінюється

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: