Президент Chrysler пішов у відставку через банкрутство концерну

Том Ласорда пропрацював в Chrysler близько 8 років. Його наступника компанія поки не називає.

Президент і віце-голова ради директорів американської автомобілебудівної компанії Chrysler Том Ласорда пішов у відставку вслід за оголошенням банкрутства автоконцерну. Ласорда пропрацював в Chrysler близько 8 років. Його наступника компанія поки не називає.

30 квітня Chrysler - третій по величині автовиробник в США - подав заяву до суду Нью-Йорка про визнання компанії банкротом. 1 травня відбулося перше судове слухання по банкрутству Chrysler. Процедура реорганізації концерну повинна продовжитися не більше 60 днів.

Після закінчення реорганізації власниками Chrysler стануть Об'єднана профспілка робітників автомобільної промисловості, уряд США і італійська компанія Fiat. Американська корпорація розпочне випускати більш економічні машини за технологією Fiat. За передачу цієї технології італійці отримають 20% акцій нової корпорації. В майбутньому ця частка може зрости до 35%.

Президент США Барак Обама дав наступну оцінку банкротству: "Це не є ознакою слабкості. Це ще один крок до відродження корпорації. Я впевнений, що після перебудови Chrysler стане сильнішим і більш конкурентноздатним".

Читайте також:

Банкрутство General Motors і Chrysler коштуватиме 110 млрд. доларів

АвтоВАЗ розробляє найдешевший автомобіль

General Motors отримав від уряду США 2-мільярдну допомогу

Глава General Motors пішов у відставку на прохання Обами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: