Президент наполягає на українській формулі співпраці з Митним союзом

Віктор Янукович наголосив, що Україна бачить найбільш перспективною співпрацю з країнами Митного союзу в енергетичній галузі та машинобудуванні.

Україна наполягає на співпраці з Митним союзом Росії, Білорусі та Казахстану у форматі 3+1, без оформлення її членства в об’єднанні. Про це повідомив президент Віктор Янукович на прес-конференції 8 липня.

"Запропонована нами формула 3+1 є нашою стратегією, вона покладена в основу національного прагматизму нашої зовнішньої політики. Ми зараз переконуємо наших партнерів, що та договірна база, яка в нас побудована на двосторонньому рівні, вона повинна бути перенесена як мінімум в формулу 3 +1", - сказав президент.

Янукович наголосив, що Україна бачить найбільш перспективною співпрацю з країнами Митного союзу в енергетичній галузі та машинобудуванні.

Президент додав, що Україна дуже зацікавлена у співпраці з Росією в авіабудуванні (виробництво літаків Ан) і в суднобудуванні (ремонт і будівництво кораблів для Чорноморського флоту Росії і російського торгового флоту).

Нагадаємо, прем'єр-міністр Росії Володимир Путін оцінює у 10 млрд доларів можливу вигоду України у разі вступу до Митного союзу.

Читайте також:

ЄС: членство України в Митному союзі виключає вільну торгівлю з Європою

Росія зажадала Єдиного економічного простору з Україною

Росія попередила Україну про наслідки дружби з Європою: не можна всидіти на двох стільцях

ВідеоПрезидент наполягає на українській формулі співпраці з Митним союзом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: