Президент Світового банку прогнозує новий фінансовий "шторм"

У Світовому банку запевняють, що втрата довіри інвесторів до економік США та Європи спричинить нові світові фінансові потрясіння.

Світові фінансові ринки входять у нову "зону небезпеки у зв'язку з нестачею довіри економічному лідерству таких ключових гравців, як США і Європа, заявив президент Світового банку Роберт Зеллік, виступаючи в Сіднеї на засіданні Азіатського суспільства.

"В останні декілька тижнів у США і в Європі відбулися події, в результаті яких багато учасників ринку втратили довіру до економічного керівництва в низціі ключових країн", - сказав Зеллік.

На його думку, "разом з деякими іншими проблемами в процесі відновлення ці події підштовхнули нас до нової зони небезпеки".

Глава СБ визнав, що багато питань, пов'язаних з держборгом у Європі, вирішують із запізненням, через що на ринках з'явилася стурбованість з приводу того, що влада, можливо, не попереджає виникнення проблеми і не рухається в правильному напрямку".

Подібні побоювання накопичуються, тому ми йдемо від драматичної ситуації до травматичної в багатьох країнах єврозони", - попередив він.

Нагадаємо, побоювання інвесторів того, що криза єврозони пошириться на Італію та Іспанію, а світова економіка впадає в рецесію за два тижні завдали збитків глобальній економіці на 4 трильйони доларів.

Читайте також:

Сорос звинуватив Німеччину у розпалюванні європейської кризи

На світовій біржі за тиждень "згоріло" 4 трильйони доларів

Фондові ринки Європи за день обвалились на 3%

Обсяги торгів на фондових ринках встановили новий рекорд

Євро може повторити долю радянського рубля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: