Президент вимагає переробити Податковий кодекс

Секретаріат президента виступає за доробку проекту Податкового кодексу. Його не влаштовують норми солідарної відповідальності всіх платників ПДВ.

Доходи та податки (Фото: static.howstuffworks.com)
Президент ніколи не підпише Податковий кодекс із нормами, подібними до передбачених новим проектом, - заявляють у його секретаріаті.

Секретаріат президента виступає за доробку проекту Податкового кодексу. Про це повідомляє агенція
"Українські новини” з посиланням на першого заступника голови Секретаріату Олександра Шлапака. "Є зауваження президента на 4-5 сторінках", - сказав він.

Зокрема, президент вважає неприйнятним запровадження з 1 січня 2009 року норми солідарної відповідальності всіх платників ПДВ, а також низки норм із пільгового оподаткування прибутку й пільг для вільних економічних зон і територій пріоритетного розвитку, як передбачено в проекті Податкового кодексу.

"Президент ніколи не підпише такий Податковий кодекс", - зазначив Шлапак.

Він наголосив, що ні президент, ні Секретаріат не перешкоджають ухваленню цього документу, однак вважають за необхідне доробити його за кількома напрямками.

Зі слів Шлапака, у проекті Податкового кодексу уряд не врахував жодної пропозиції президента щодо ставок і адміністрування ПДВ.

Шлапак також уважає проблемним питання щодо роз'яснень суб'єктам господарювання податкових зобов'язань. На думку Секретаріату, це має бути компетенцією Міністерства фінансів, а не Державної податкової адміністрації.

"Я оцінюю це як небажання Міністерства фінансів взяти на себе відповідальність у цьому питанні", - передає прес-служба слова Шлапака.

Він також повідомив, що Секретаріат підготував лист із аргументацією стосовно пропонованого проекту Податкового кодексу.

Як відомо, президент Віктор Ющенко вважає, що Податковий кодекс Верховна рада має ухвалити до 1 січня 2008 року, і прогнозує його ухвалення в жовтні-листопаді новим складом парламенту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: