Приблизно 90 мільярдів євро отримає Ірландія в  якості фінансової допомоги

ЄС і МВФ готові виділити Ірландії до 90 мільярдів євро.

Розмір фінансової допомоги Ірландії, яка постраждала від світової економічної кризи, складе від 80 до 90 мільярдів євро. Про це повідомляють світові інформагенства з посиланням на два неназваних дипломатичних джерела.

Нещодавно уряд Ірландії направив Євросоюзу офіційний запит про допомогу. Незабаром представники ЄС та Міжнародного валютного фонду (МВФ) оголосили про готовність виділити кошти, проте точна сума не називалася.

Раніше повідомлялося, що Ірландія погодилася взяти у ЄС і МВФ кредит приблизно під 5 відсотків річних. 18 листопада представники ЄС, МВФ і європейського Центробанку вилетіли до Дубліна для ознайомлення з ситуацією у фінансовому секторі Ірландії.

Вкладення європейських банків у фінансовий ринок Ірландії становлять сотні мільярдів доларів, тому банкрутство країни або її фінансових інститутів негативно позначиться на економіці всього Євросоюзу.

Між тим, незважаючи на важке фінансове становище, уряд Ірландії навідріз відмовився розглянути можливість підвищення корпоративного податку. У країні він становить 12,5 відсотка, що є одним з найнижчих показників у Європі.

За деякими даними, дефіцит бюджету Ірландії в 2010 році перевищить 30 відсотків ВВП.

Читайте також:

Президент ЄС передрікає розпад Євросоюзу

Ірландія звернулася до Євросоюзу за екстреною допомогою

МВФ: фінансова криза в Греції може інфікувати інші країни ЄС

ВідеоПриблизно 90 мільярдів євро отримає Ірландія в якості фінансової допомоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: