Прибутки на військових операціях

Найбільший британський виробник озброєння повідомив про збільшення свого прибутку на 70%.

Прибутки на військових операціях
У січні-червні цього року „BAE Systems” продала зброї і військової техніки майже на 6,9 мільярда фунтів стерлінгів. (Фото: arms-trade.com)
Найбільший британський виробник озброєння - компанія „BAE Systems” - повідомила, що цього року більше, ніж на 70% збільшила свій прибуток за рахунок операцій в Іраку і Афганістані.

Згідно опублікованому в четвер офіційному звіту про діяльність компанії за перше півріччя 2007 року, в січні-червні цього року „BAE Systems” продала зброї і військової техніки майже на 6,9 мільярда фунтів стерлінгів, що на 8% більше показника відповідного періоду 2006 року (6,38 мільярда фунтів).

При цьому чистий прибуток компанії в першому півріччі 2007 року склав 501 мільйон фунтів стерлінгів - це на 71% вище, ніж за перші шість місяців 2006 року (293 мільйони).

Особливо високе зростання - до 43% - зафіксований в секторі виробництва наземної техніки і озброєнь, які якраз найбільш затребувані в ході операцій в Іраку і Афганістані. "Висока інтенсивність військових операцій продовжує стимулювати попит на наземні озброєння для підтримки американських і британських військ, що беруть участь у зарубіжних військових операціях", - наголошується в звіті „BAE Systems”.

Поміж тим, продовжується розслідування, яке міністерство юстиції США почало відносно британської компанії-виробника озброєнь у зв'язку з корупційним скандалом навколо „BAE Systems”. Британська влада опинилися під вогнем критики за те, що кілька років тому нібито приховала від міжнародних органів по боротьбі з корупцією факти виплати Великобританією секретної винагороди саудівському принцові Бандару бен Султанові за допомогу в ув'язненні оборонного контракту між „BAE Systems” і Саудівською Аравією.

Британське розслідування даного епізоду було закрите в грудні 2006 року з міркувань "національної безпеки Великобританії". Закриття справи викликало обурення міжнародних організацій і примусило Організацію економічного співробітництва і розвитку почати власне розслідування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: