Прибутків від Чорноморського шельфу не буде ще 10 років

Добувати газ та нафту з шельфу Чорного моря у промислових об'ємах почнуть не раніше, ніж через 10 років.

Україна зможе видобувати газ і нафту в промислових обсягах на Чорноморському шельфі мінімум через 10 років, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

За його словами, найближчим часом буде підписано мирову угоду з компанією Vanco Prykerchenska Ltd., яка вестиме розробку шельфу.

«Ми зараз ведемо переговори – мирову угоду укладатимемо. Прийде ця компанія, й пройде років десять, перш ніж ми видобудемо в промислових обсягах газ і нафту на нашому шельфі. Років десять у кращому разі, я це як фахівець говорю», – сказав Азаров.

Нагадаємо, 13 квітня міністр юстиції України Олександр Лавринович заявив, що Кабінет Міністрів України затвердив проект мирової угоди з компанією Vanco Prykerchenska. При цьому міністр уточнив, що уряд поки не направляв проект мирової угоди в Стокгольмський арбітраж.

Як повідомлялося, на зустрічі Миколи Азарова з прем'єром Росії Володимиром Путіним, глава українського уряду заявив, що Україна готова запропонувати російським компаніям свій морський шельф для видобутку корисних копалин.

В Міненерговугілля також вважають, що залучення міжнародних нафтогазових компаній і новітніх технологій є необхідною і пріоритетною умовою розробки великих родовищ вуглеводнів в Україні.

Читайте також:

Азаров пообіцяв Росії Чорноморський шельф

Азаров пішов на мирову угоду з Vanco

Україна і Росія почали переговори щодо зниження ціни на газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: