Прибуток Microsoft перевищив 6,5 мільярдів доларів

Прибуток Microsoft склав за квартал 6,63 млрд доларів або 77 центів на акцію в порівнянні з 6,66 мільярдами роком раніше.

Продажі операційної системи Windows від Microsoft Corp виявилися нижчі прогнозів із-за слабкості ринку настільних комп'ютерів, викликавши побоювання того, що поширення мобільної інтернет-техніки ударить по основному джерелу доходів компанії, проте прибуток Microsoft склав 6,63 мільярди доларів за квартал.

Продажі звичайних персональних комп'ютерів і ноутбуків виросли тільки на 3% в останньому кварталі 2010 року, а продажі смартфонів і планшетних комп'ютерів, як очікується, будуть рости набагато швидше.

Відділення Windows понизило виручку на 30% до 5,054 мільярдів доларів при прогнозі аналітиків на рівні біля 5,3 млрд доларів. Минулого року показник був вище за середній на 1,71 млрд за рахунок відкладеної виручки і попередніх продажів Windows 7.

При цьому Microsoft здивував Уолл-стріт кращим, ніж очікувалося, квартальним прибутком, росту якого допомогло збільшення корпоративних витрат на нове програмне забезпечення і техніку після декількох років економії.

Продажі відділення Office виросли на 24% до 6 млрд.

Прибуток Microsoft склав за квартал 6,63 млрд доларів або 77 центів на акцію в порівнянні з 6,66 мільярдами роком раніше, тоді як, Уолл-стріт прогнозував 68 центів.

У свою чергу, загальна виручка виросла на 5% до 19,95 млрд, перевищивши середній прогноз аналітиків на рівні 19,15 млрд.

Нагадаємо, за підсумками першого кварталу 2010-2011 фінансового року, що завершився 30 вересня, чистий прибуток компанії Microsoft виріс на 51%.

Читайте також:

Microsoft допоможе Україні провести Євро-2012

Янукович провів зустріч з генеральним директором Microsoft

Microsoft випустить Windows 8 через два роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: