Прибуток "Нафтогазу" за рік зменшився майже у п'ять разів

У минулому році чистий прибуток НАК "Нафтогазу" зменшився у 4,8 рази і склав 2,3 млрд грн. Проте зріс розмір чистого оборотного капіталу підприємства, головним чином за рахунок збільшення запасів газу.

Чистий прибуток НАК "Нафтогаз України" у 2009 році зменшився порівняно з показником 2008 року у 4,8 рази - до 2,3 млрд грн.

У прес-службі компанії повідомили, що для коректного порівняння показників різних років потрібно виключити вплив зміни курсу національної валюти та результати від операцій по нарахуванню та списанню штрафних санкцій.

"Як наслідок, скоригований чистий прибуток Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" за 2009 рік складе 4,0 млрд грн, за 2008 рік - 5,4 млрд грн.", - йдеться в повідомленні.

Також протягом 2008 - 2009 років зріс розмір чистого оборотного капіталу НАК, який розраховується як різниця між оборотними активами підприємства та його поточними зобов'язаннями. За 2009 рік оборотний капітал "Нафтогазу" зріс на 12,78 млрд грн. У компанії пояснили, що це відбулося, в першу чергу, за рахунок збільшенням запасів природного газу в ПСГ.

Протягом 2009 року НАК "Нафтогаз України" та її дочірніми підприємствами сплачено до державного бюджету 40,6 млрд грн.

Дохід від реалізації товарів, робіт та послуг Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" за 2009 р. склав 87,4 млрд грн, що на 34% більше від доходу від реалізації, отриманого в 2008 р. (61,6 млрд грн ).

Нагадаємо, що 2 березня Кабінет міністрів прийняв відставку голови правління НАК "Нафтогаз України" Олега Дубини. Замість нього в.о. керівника "Нафтогазу" призначено Ігоря Діденка.

Читайте також:

Тимошенко звільнила голову "Нафтогазу"

Україна заплатить Москві за лютневий газ 600 мільйонів доларів

"Газпром" запропонував розширити газотранспортну систему України
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: