Приготувати борщ стало дешевше: як змінилися ціни на овочі в Україні

Приготувати борщ стало дешевше: як змінилися ціни на овочі в Україні

Фото: УНІАН

В Україні знизилися ціни на картоплю, моркву, буряк, цибулю.

В Україні знижуються ціни на овочі борщового набору та іншу плодоовочеву продукцію. Найбільше знизилася вартість баклажанів. Також дещо здешевшали дині та кавуни.

Про це повідомляє видання  AgroTimes.

Так, у Херсонській області на найбільшому гуртовому фермерському ринку півдня України, який розташований в селі Великі Копані, ціна на баклажани знизилася з 10-15 грн/кг до 5-15 грн/кг. Подешевшали також огірки, які нині вартують 3-4 грн/кг, і томати, які коштують від 5 грн/кг до 16 грн/кг.

Ціни на рожеві помідори коливаються від 18 до 23 грн/кг, на жовті – 20-28 грн/кг, на чорні – 20-30 грн/кг. Вартість картоплі знизилася до 3-5 грн/кг, капусти – до 4-7 грн/кг, буряка – до 4-5 грн/кг, моркви – до 5-7 грн/кг, цибулі – до 5-6 грн/кг.

Пояснюється здешевшання високим рівнем пропозиції.

Суттєво подешевшали і дині. Якщо раніше вони коштували 6-7 грн/кг, то нині - 3-5 грн/кг. Кавун продають за ціною від 7,5 до 8,5 грн/кг.

Як повідомлялося, на українських ринках ціни на лохину обвалилися. Тільки за останній тиждень ціна за кілограм ягоди знизилася від 500 до 200 гривень. Причиною такого різкого зниження ціни на лохину експерти називають хороший врожай. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Скільки коштує баклажан у різних регіонах України

Скільки коштує баклажан у різних регіонах України

Повʼязані теми:

Наступна публікація