Приправи "Мівіна" визнали найкращими в Україні

Смакова приправа "Мівіна" стала переможцем Міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року 2008".

Смакові приправи "Мівіна" стали переможцями Міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року 2008" в номінації "Приправи і спеції року". Нагородження переможців конкурсу відбулося 29 листопада 2008 року в Національному палаці мистецтв "Україна".

"Мівіна" - переможець "Вибору року"
Приправи "Мівіна" отримали високу нагороду від фахівців
"Вибір року" - це міжнародний конкурс серед товарів і послуг, в рамках якого споживачі та експерти-професіонали дають їм комплексну оцінку. Нагороду цього фестивалю вже сьомий рік поспіль заслужено отримують смакові приправи "Мівіна". Це є підтвердженням того, що українські споживачі визнали кращими саме приправи ТМ "Мівіна". Завдяки унікальній рецептурі та незаперечно високій якості продукції, ТМ "Мівіна" є незмінним лідером ринку смакових приправ в Україні.

"Для нас ця нагорода є особливо значущою, оскільки отримуємо ми її в рік нашого 15-річчя! Любов і довіра споживачів до нашого продукту слугують для нас відмінним стимулом для подальшої якісної роботи. Ця нагорода підтверджує, що приправа "Мівіна" була і залишається приправою №1 для мільйонів українських споживачів. Ми дякуємо їм за настільки високу оцінку", - коментує Вікторія Орлова, старший менеджер з маркетингових розробок корпорації "Техноком".

Приправа "Мівіна" була створена в 1999 році. Вона стала справжньою інновацією на ринку спецій, відкривши новий сегмент ринку, - смакові приправи. Мільйони українських господарок обрали її за стабільно високу якість. Саме тому "Мівіна" є незмінним лідером на ринку спецій. Тепер їх високі смакові якості оцінили не лише споживачі, але й фахівці.

Інформація про виробника: З 1993 року ТОВ "Техноком" - лідер українського ринку смакових приправ і продуктів швидкого приготування. Продукція компанії експортується до 29 країн світу.

"Техноком" об'єднує 3 підприємства: макаронну фабрику "Мівіна-3", фабрику з виробництва спецій, приправ і картопляного пюре, фабрику з виробництва картонних виробів. Фабрика "Мівіна-3" та фабрика з виробництва спецій сертифіковані на відповідність Міжнародній системі менеджменту якості ISO 9001:2000. Тут запроваджена система харчової безпеки НАССР.

За додатковою інформацією звертайтеся до Валентини Щербаченко, менеджера зі зв'язків з громадськістю та роботи із ЗМІ корпорації "Техноком".

Телефони: робочий 057-7148-368
мобільний 8 097 94 798 36

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: